0538 206 55 14
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çok Yönlü Bir Kurutma Cihazı “ Kurumak 400”

27 Eylül 2021
365 kez görüntülendi
Çok Yönlü Bir Kurutma Cihazı “ Kurumak  400”

Gerek inşaatlarda beton atılması gerekse de su baskınları gibi istenmeyen durumlarda oluşan nemin emilmesini sağlamak için geliştirilen Kurumak 400 hem inşaatlarda hem de evlerde kullanıma uygun bir kurutma cihazıdır. Cihazının kullanımı kolaylaştırılırken aynı zamanda inşaat kurutma cihazı olarak kullanılabilmesi için kapasitesi de büyük oranda arttırılmıştır. Cihazın kullanıcılara sunduğu en büyük avantaj merdiven gibi kademeli alanlarda dahi bir kişinin cihazı taşıyabilmesidir. Bunun için özel olarak tasarlanan büyük tekerlekleri düz zeminde kişinin zorlanmadan onu istediği alana taşımasını sağlarken ergonomik tutacakları sayesinde de merdivenlerde bile tek kişinin cihazı taşıması sağlanmaktadır.

Kurumak 400 İnşaat Kurutma Cihazının Özellikleri

Sessiz çalışma özelliği sayesinde bulunduğu ortamı kuruturken aynı zamanda gürültü kirliliği de yaratmayan inşaat kurutma cihazı Kurumak 400 940 m³ kadar olan ortamlarda üstün kurutma garantisi vermektedir.  0°C itibari ile kullanıma hazır olan cihaz 15 °C ve altındaki sıcaklıklarda kullanıcılara yüksek nem kurutma kapasitesi sunmaktadır. Ergonomik tasarımı sayesinde kullanıcılara düşük maliyet yüksek verim sunan Kurumak 400 kalın sac kullanılarak yapılan özel gövdesi sayesinde aynı zamanda son derece güçlü bir gövde yapısına sahiptir. Tutamaçların ayarlanabilir olması sayesinde ergonomik bir kullanım özelliğine sahip olan cihaz büyük tekerlekleri ile kolay taşıma özelliğini destekler. Cihazda kullanılan hava filtresi ise kolay temizlenme özelliğinin yanı sıra değiştirilebilir.

Kurumak 400 İnşaat Kurutma Cihazının Teknik Bilgileri

Nem alma cihazları arasında üstün performansı ile dikkat çeken Kurumak 400 – 470 m³ büyüklüğe sahip olan alanların dahi başarı ile su hasar kurutma ve inşaat kurutma kapasitesine sahiptir. Oda kurutma için kullanılmak istendiğinde ise cihaz 940 m³ büyüklüğe sahip olan alanlarda dahi son derece iyi bir performans göstererek görevini yerine getirmektedir. Cihazda kullanılan hava filtresi ise yıkanarak temizlenebileceği gibi aynı zamanda değiştirilebilir. Çelik gövdeli cihazda kullanılan Kurumak kompresör sayesinde cihaz hem dik hem de yatay pozisyonda kullanılabilir. Rotary döner kompresör teknolojisi kullanılan inşaat kurutma cihazı sahip olduğu aşınmaz lastik tekerlekleri ile uzun yıllar kullanımı mümkün kılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?