0538 206 55 14
Sosyal Medya Hesaplarımız

Teknolojinin Son Harikası Kurumak 800 Kurutma Cihazı

27 Eylül 2021
450 kez görüntülendi
Teknolojinin Son Harikası Kurumak 800 Kurutma Cihazı

Üstün teknolojinin geldiği son seviye olarak görülen Kurumak 800 inşaat kurutma cihazının dikkat çekici en önemli yanlarından biride sahip olduğu yüksek nem alma seviyesidir. İnşaatlarda kurutma cihazı olarak kullanılabileceği gibi aynı zamanda fonksiyonel özellikleri sayesinde su baskınlarından sonra oluşan hasarın iyileştirilmesi konusunda da yararlanılan Kurumak 800 kendi serisinin en üst ürünü olarak kabul edilmektedir. İnşaatlarda işlerin çok daha hızlı bir şekilde yürütülmesi sağlayan, zamandan ve iş gücünden tasarruf edilmesini sağlayan inşaat kurutma cihazı diğer modellere oranla nerede ise yüzde 70 gibi büyük bir oranda daha fazla performans sergilemektedir.

Kurumak 800 İnşaat Kurutma Cihazının Özelikleri

-15 derecenin altında yer alan sıcaklıklarda dahi performansından hiç ödün vermeyen Kurumak 800 gerek inşaat kurutma gerekse de su hasarı restorasyonu konusunda 800 metreküp büyüklüğe kadar olan ortamlarda kusursuz bir verim sunmaktadır. Cihazın üretiminde kullanılan çelik saç konstrüksiyon ona üstün bir sağlamlık katarken inşaat kurutma cihazlarına oranla daha yüksek bir hava debisine sahiptir. Yine Kurumak 800 inşaat kurutma cihazı değiştirilebilir ve yıkanabilir hava filtresi, ergonomik tutamaçlar ve üstün akış lamelleri gibi son derece üstün özelliklere sahiptir. Akış lamelleri cihaz için özel geliştirilmiş olup bu sayede yerleştirildiği alan içerisinde eşit bir kuru hava dağılımı sağlanmaktadır.

Kurumak 800 İnşaat Kurutma Cihazının Teknik Bilgileri

24 saatlik süre içerisinde 150 litre nem alma kapasitesine sahip olan Kurumak 800 yaklaşık 1600 metreküp büyüklüğündeki alanlarda bile başarı ile görevini yerine getirmektedir. Saatte 940 metreküp hava debisi sayesinde inşaat kurutma cihazları arasında üstün performansı ile dikkat çeken Kurumak 800 sadece 70 kg. ağırlığa sahiptir. Hava filtresi ve çalışma saat sayası inşaat kurutma cihazı ile beraber sunulan standart özellikler arasında yer alırken yoğuşmuş madde pompası ve higrostat ise aksesuar olarak yer almaktadır. Sadece 60 desibel olan ses seviyesi ise cihazın daha konforlu kullanılmasını sağlarken 2.4 KW olan maksimum güç tüketimi de cihazın performansını olumlu yönde etkilerken enerji tasarrufu gerçekleştirmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?